Teslimat Bilgileri

Ürün/ürünler satıcının anlaşmalı olduğu kargo ile alıcının adresine teslim edilecektir. Teslimat süresi, Sipariş onayı mailinin gönderilmesinden ve sözleşmenin kurulmasından itibaren 30 gündür. Alıcıya önceden yazılı olarak veya bir sürekli veri taşıyıcısıyla bildirilmek koşuluyla bu süre en fazla on gün uzatılabilir. 

Müşterilerimize siparişin kayıtlara girmesiyle sipariş onayı olarak elektronik postayla, sistem tarafından müşteri adına mesafeli satış sözleşmesi düzenlenir ve müşterimizin sisteme kayıtlı eposta adresine gönderilir.

Siparişinizin durumuyla ilgili sizi anlık bilgilendirebilmemiz için sisteme kayıt edilen eposta adresinin ve gsm numarasının güncel, doğru veya geçerli olup olmaması müşterinin sorumluluğundadır.

Firmamız siparişin onayından itibaren siparişinizin durumuyla ilgili otomatik olarak siparişin hazırlık sürecindeki her aşamasında sitemize sipariş verirken kayıt ettiğiniz geçerli gsm numarasına sms, elektronik posta adresine eposta ve sipariş sorgulama sayfalarından anlık bilgilendirme yapmaktadır.

Bu yüzden siparişinizin durumu hakkındaki güncel ve son bilgi için sms ve epostalarınızı kontrol ediniz yada sitemizden siparişinizi sorgulayınız.

Hedefimiz daha fazla müşterimizin işini daha hızlı kargolamak olduğundan ayrıca telefonla sipariş durum bilgisi alma talepleri karşılanmayarak personel iş gücümüz üretimde hız ve kaliteye odaklanmaktadır.

Çağrı merkezimiz sadece ürün ve site teknik desteği hizmeti vermektedir.

Firmamızın en büyük önceliği siparişlerin duyurulan teslim tarihlerinde gönderilmesi olup, siparişin hızlandırılması ve daha erken gönderim talepleri dikkate alınmayacaktır. Üretimdeki ürünlerinizin tamamı erken hazır olduğu takdirde bekletilmeyerek hemen kargolanmaktadır.

Ürün gönderimlerimiz sistemsel olarak tek seferde yapılabilmekte olup parçalı gönderim talepleri işleme alınamamaktadır. Bu yüzden sipariş verirken ürün sayfasında bulunan kargoya teslim tarihlerine dikkat ediniz ve sepetinizdeki ürünlerin en son teslim tarihi olan ürünle kargolanacağını dikkate alarak siparişinizi teslim tarihlerine göre ayrı ayrı vermeye özen gösteriniz. Buna dikkat ettiğiniz takdirde işinizde aksama yaşamadan siparişleriniz elinizde olacaktır.

Ürünleriniz kargo şirketine teslim edildiği andan itibaren kargo şirketinin sorumluluğunda olup kargo şirketi ve personellerinin bizimle ürün taşıma sözleşmesi dışında bir bağı olmadığını unutmayınız.

Sitemiz tarafından size sms ve eposta yoluyla gönderilecek takip kodu ve linki aracılığıyla kargonuzu takip ediniz, kargodaki olası gecikme durumunda kargo şirketiyle iletişime geçiniz.

Ürünler, Kargo şirketlerinin adres teslimatı yapmadığı bölgelere telefon ihbarlı olarak gönderilir.

Kargo Şirketinin haftada bir gün teslimat yaptığı bölgelerde, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve eksiklik olduğu hallerde, bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen gün süresinde sarkma olabilir. Bu sarkmalardan dolayı alıcı satıcıya herhangi bir sorumluluk yükleyemez. Ürün, Alıcı’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/veya Alıcının yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden satıcı sorumlu değildir. Belirtilen günler içeriğinde ürün/ürünler müşteriye ulaşmadıysa teslimat problemleri müşteri hizmetlerine info@61medya.com.tr e-mail adresi kullanılmak sureti ile derhal bildirilmelidir.

Zarar görmüş paket durumunda; Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak Kargo Şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer Kargo Şirketi yetkilisi paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, paketin orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı alıcıda vardır. Paket Alıcı tarafından teslim alındıktan sonra Kargo Şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın Alıcı’da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda satıcı Müşteri Hizmetlerine bildirilmelidir.